مصاحبه ها

دلم برای «کیمیا» تنگ می‌شود/ صدای قلب مادرم آرامم می‌کند

مهراوه شریفی‌نیا از بازی در «کیمیا» می‌گوید؛ از دشواری‌های کار در شهرستان و از جان مایه‌گذاشتن، از اینکه ایفای نقش اصلی این سریال برای او نوعی طی طریق است و او که بعد از 22 سال در «کیمیا» با مادرش همبازی شده، آنقدر این سریال را دوست دارد که وقتی سرکار نیست دلش برای آن تنگ می‌شود.

گفتگوی «دی‌وان» با مهراوه شریفی نیا به بهانه اتمام کارش در مجموعه معمای شاه

مهراوه شریفی نیا به تازگی بازی نقش ملکه ثریای مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» محمدرضا ورزی را به پایان رسانده است. درباره این‌که چه می‌کند و درباره نقش‌های گذشته‌اش چه فکر می‌کند با او گفت‌و گو کردیم.

مصاحبه خبرگزاری فارس درباره تئاتر ترن

من برای شهدا احترام زیادی قائل هستم، شهدا در حق من و امثال من خیلی لطف کردند. به زبان خودمان به آن‌ها می‌گویم «دمتون گرم».

مصاحبه بانی فیلم درباره سریال خداحافظ بچه

سعی می کنم نسبتا گزیده کار باشم که مردم از دیدنم در تلویزیون خسته نشن . ترجیح می دم اجازه بدم دلشون برام تنگ بشه . آخرین کار من آشپزباشی بود برای شبکه ی یک , بعدش دیگه درگیر قلب یخی و کارهای سینمایی شدم . برای بازی در یک سریال " متن " مهمترین مسئله ست . تا فیلمنامه ای جذبم نکنه نمی تونم کار کنم . بعد می رسیم به نقشی که پیشنهاد می شه , شرایط نقش برام خیلی زیاد اهمیت داره و باید عمیقا بفهممش و دوستش داشته باشم . مسئله ی مهم بعدی تهیه کننده , کارگردان , هم بازی ها و عوامل پشت صحنه هستند . مجموعه ی این شرایط به من در تصمیم گیری کمک می کنه ولی همیشه متن حرف اول رو می زنه .

©کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به وب سایت رسمی مهراوه شریفی نیا میباشد